W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Niech żyją Babcie i Dziadkowie!

22.01.201910:02

Rodzinna atmosfera i spontaniczne reakcje widzów w różnym wieku towarzyszyły odbywającym się 21 stycznia miejskim obchodom Dnia Babci i Dziadka. W tym roku uroczystość miała miejsce w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Władze naszego miasta reprezentowała Pani Ewa Dados – Pełnomocnik Prezydenta ds. Seniorów.

Przed licznie zgromadzoną publicznością jako pierwsi wystąpili najmłodsi uczniowie szkoły, wykonując specjalnie na tę okazję przygotowaną wiązankę okolicznościowych piosenek. Ogromny aplauz wzbudził występ utalentowanej wokalnie młodzieży, prezentującej swoje umiejętności w interpretacjach klasycznych utworów. Część artystyczną uświetniła też swoim występem przedstawicielka dojrzałego pokolenia – aktorka Teatru Muzycznego w Lublinie Krystyna Szydłowska. W utworze finałowym udało jej się nie tylko włączyć do zabawy całą publiczność, ale również porwać do tańca prowadzącego imprezę Leszka Gęcę.

Nie zabrakło życzeń, przemówień i wzruszających wystąpień. Na zakończenie wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie otrzymali wykonane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 32 piękne laurki.

Powiązana galeria: