W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Nieodpłatna pomoc prawna
29.03.202412:44

Jeśli szukasz pomocy lub wsparcia prawnego w trudnej sprawie,  zapraszamy do korzystania z punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego na terenie Miasta Lublin.

Stowarzyszenie Sursum Corda we współpracy z Miastem Lublin w ramach projektu "Nieodpłatna pomoc prawna, poradnictwo obywatelskie, mediacja oraz edukacja prawna w 2024 r." prowadzi nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje. Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi, trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi - przy wsparciu prawników, doradców obywatelskich i mediatorów. Oprócz świadczenia indywidualnej, bezpłatnej pomocy - prowadzona jest także edukacja prawna, która zmierza do zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa.

Aby skorzystać z darmowej pomocy należy się wcześniej zarejestrować. Szczegółowe informacje oraz materiały informacyjne dostępne do pobrania w poniższym linku Nieodpłatna pomoc prawna.