W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nowe firmy w gronie Partnerów Lubelskiej Karty Seniora

Nowe firmy w gronie Partnerów Lubelskiej Karty Seniora
26.03.202410:48

W marcu br. dołączyły do Programu „Lublin Strefa 60+” dwie firmy: Magdalena Niedziałek Dąbrówka oraz Restauracja Ansaldo. Z udziału w Programie zrezygnowała Restauracja Sielsko-Anielsko.

Magdalena Niedziałek Dąbrówka z siedzibą przy ul. Lubartowskiej 77 promuje zainicjowane przez siebie marki: Jarmark Lubelski, Lubelski Ekosklep, Lubelski Festiwal Kawy, Park Dźwięków i wartościowe Gry. Jarmark Lubelski to cotygodniowe wydarzenie targowe, które promuje wyroby lokalnych producentów z terenu Lubelszczyzny. Niektóre artykuły można nabyć także w ciągu tygodnia w sklepie. W ramach idei wartościowego spędzania czasu Lubartowska 77 oferuje zakup gier planszowych, warsztaty manualne i wydarzenia kulturalne. W sezonie letnim ofertę edukacyjną i wypoczynkową wzbogaca Park Dźwięków w Dąbrówce. Zorganizowane grupy szkolne i rodzinne mogą odpocząć na świeżym powietrzu, skorzystać ze ścieżek przyrodniczych, gier terenowych, zajęć muzycznych, sensorycznych i sprawnościowych, wziąć udział w warsztatach rękodzieła, łucznictwa.

Posiadaczom Lubelskiej Karty Seniora firma oferuje 5 % zniżki na zakupy w EkoSklepie oraz na organizowane przez MM Dąbrówka warsztaty przy ul. Lubartowskiej 77 oraz w Parku Dźwięków w Dąbrówce.

Restauracja Ansaldo przy ul. Krańcowej 107A oferuje klimatyczne wnętrze z unikatowym menu. Serwowane tutaj dania przenoszą nas w świat Poli Negri i Eugeniusza Bodo, nawiązując do kulinarnego bogactwa Polski z lat 20 XX wieku. Skosztować można tu dań regionalnych i tradycyjnych. Nad smakami i estetyką dań pracuje zgrany zespół kucharzy pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Całości dopełnia wystrój restauracji nawiązujący do dwudziestolecia międzywojennego i historii lotnictwa. Ciekawostką jest także to, że Restauracja „Ansaldo” wzięła swoją nazwę od samolotu wyprodukowanego w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plagego i Leśkiewicza, który po raz pierwszy wzbił się w powietrze 19-go czerwca 1921 r, a sam lokal znajduje się na terenie dawnego lotniska na Bronowicach.

W ramach Lubelskiej Karty Seniora oferowana jest zniżka w wysokości 10 % na kartę menu w godzinach 12.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku. Nie dotyczy Świąt.