W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nowy Partner „Lubelskiej Karty Seniora” – firma BOSKO

Nowy Partner „Lubelskiej Karty Seniora” – firma BOSKO
22.01.202409:03

Lodziarnio-kawiarnia BOSKO dołączyła do Programu „Lublin Strefa 60 +”, którego najważniejszym elementem jest Lubelska Karta Seniora. Zniżka, którą oferuje Seniorom to -10% na lody (do 4 porcji) i -10% na boxy lodowe – promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Poniżej krótka informacja o firmie przygotowana przez zespół marketingu BOSKO:

Pierwsza lodziarnio-kawiarnia BOSKO, specjalizująca się w lodach produkcji własnej, powstała w 2015 roku w centrum Lublina i w mgnieniu oka stała się najpopularniejszą, a tym samym najczęściej odwiedzaną, lodziarnią na Lubelszczyźnie. W ciągu pierwszego roku funkcjonowania zyskała rozpoznawalność i uznanie, które z roku na rok rośnie. Najlepszym tego dowodem są legendarne kolejki ustawiające się przed naszymi lokalami w wielu miastach. W czym tkwi nasz sekret? BOSKICH Klientów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Od samego początku za cel postawiliśmy sobie zadowolenie naszych Gości oraz najlepszej jakości produkty, które zapewniają niepowtarzalny smak naszych lodów. Nie sposób nie wspomnieć również o ogromnych porcjach. Każda z nich ma aż 120 gramów, dzięki czemu mamy pewność, że Klienci opuszczający BOSKO będą w pełni usatysfakcjonowani.