W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Lublin

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Lublin
08.06.201513:04

 

OGŁOSZENIE
PREZYDENTA MIASTA LUBLIN

 

o możliwości zgłaszania kandydatów na członka Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Lublin na lata 2015 - 2019


Na podstawie § 9 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003r. (Dz.U. Nr 62, poz. 560) informuję o możliwości zgłaszania kandydatów na członka Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Lublin.

Organizacje pozarządowe i fundacje działające na terenie Miasta Lublin mogą zgłosić po
1  kandydacie na członka Rady.


W zgłoszeniu należy podać:
•    nazwę organizacji lub fundacji zgłaszającej, adres jej siedziby,
•    imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszanej,
•    oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na powołanie w skład Rady.


Zgłoszenia należy składać:
W terminie 21 dni od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego w siedzibie Biura ds. Osób Niepełnosprawnych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego 23, pokój 110; 20 – 068 Lublin, z dopiskiem ”Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Lublin”.

 

 

 

Prezydent Miasta Lublin

/-/ Dr Krzysztof Żuk