W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Otwarty konkurs ofert na na realizację zadań w ramach Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów na terenie Miasta Lublin

20.03.201808:07

Prezydent Miasta Lublin ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w ramach Programu Wsparcia i Aktywizacji Społecznej Seniorów na terenie Miasta Lublin w latach 2016 – 2020.

Dotacja ze środków konkursu może zostać przyznana na realizację inicjatyw, które angażują osoby starsze do działań na rzecz otoczenia, promują aktywny styl życia, współpracę międzypokoleniową, ideę wolontariatu oraz przedsięwzięcia prezentujące pozytywny wizerunek seniora i promujące twórczość osób starszych. Termin składania ofert w wersji papierowej upływa 10 kwietnia br. o godz. 15.30. Zapraszamy do składania ofert!

Informacje w sprawie konkursu można uzyskać w Biurze - Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 23, telefonicznie pod numerem 81 466 20 69 lub 81 466 20 61, w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.lublin.eu, na stronie Internetowej UM Lublin oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Biura - LCAO przy ul. Leszczyńskiego 23.

Same oferty należy składać przy pomocy generatora ofert Witkac dostępnego pod adresem: www.witkac.pl
Poniżej znajduje się ogłoszenie o konkursie do pobrania.

Pliki do pobrania

Ogłoszenie o konkursie ofert.pdf
Ogłoszenie o konkursie ofert