W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poszukujemy miejsc przyjaznych seniorom

Poszukujemy miejsc przyjaznych seniorom
03.07.201212:47

Społeczna Rada Seniorów Miasta Lublin przy współpracy Prezydenta Miasta Lublin rozpoczęła organizację akcji „Miejsca Przyjazne Seniorom”. Celem akcji jest wyróżnienie oraz promowanie specjalnym certyfikatem tych miejsc w Lublinie, które z uwagi na oferowane usługi, stosowane zniżki oraz dostępność architektoniczną, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób starszych. 


autor projektu logo Magdalena Krysa

Liczymy na odzew szerokiego grona lubelskich instytucji kulturalnych, edukacyjnych, rekreacyjnych, kawiarni, sklepów, aptek oraz instytucji użyteczności publicznej, otwartych na potrzeby lubelskich seniorów. Chcemy, by efektem akcji było wyróżnienie miejsc, w których  mieszkańcy naszego miasta, pomimo swojego wieku, czują się potrzebni i chętnie spędzają czas. Otrzymany certyfikat będzie swoistym znakiem jakości. Zgłoszenia do udziału w Akcji „Miejsca Przyjazne Seniorom” przyjmowane będą w siedzibie Społecznej Rady Seniorów Miasta Lublin w Lubelskim Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Leszczyńskiego 23 w Lublinie do 10 września w każdej edycji Akcji. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie certyfikatów nastąpi do 15 października. Regulamin akcji i formularze zamieszczamy poniżej.