W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Projekt charytatywny Kuriera Lubelskiego na rzecz seniorów- zachęcamy do bezpłatnego zgłoszenia

Projekt charytatywny Kuriera Lubelskiego na rzecz seniorów- zachęcamy do bezpłatnego zgłoszenia
17.01.202310:00

Zawirowania na rynku energii zapowiadają trudną zimę. W tej sytuacji szczególną opieką trzeba otoczyć ludzi starszych. To czas, by pomyśleć o wspólnocie, skupić się na jej potrzebach. Pokażcie, jak działacie na rzecz seniorów!

Zawsze możemy zrobić coś dla innych, nawet coś prostego, zwyczajnego, dlatego Polska Press Grupa wraz z patronem akcji Energa z Grupy ORLEN proponuje udział w projekcie dobroczynnym, w którym zyskają aktywne organizacje z każdego województwa.

Zapraszamy do przesyłania pomysłów poprawiających komfort życia i pomagających dostosować się do wyzwań związanych z rosnącymi kosztami utrzymania. Jeśli więc troska o środowisko, konieczność oszczędzania wody i energii, proekologiczne działania przynoszą konkretne oszczędności i dają seniorom wymierne korzyści, zgłoście się!

Artykuł, w którym znajdziecie Państwo najważniejsze informacje.

Formularz zgłoszeniowy.

Pomysły, które uzyskają największe poparcie, zostaną wsparte finansowo - łączny budżet to 200 tys. zł.

W każdym województwie przyznane zostaną trzy wyróżnienia:

  • 1 miejsce: 6000 zł,
  • 2 miejsce: 4000 zł,
  • 3 miejsce: 2500 zł.

Głosowanie oraz zgłoszenia do akcji są bezpłatne.

Zgłoszenia projektów trwają od dnia 02.12.2022r. do dnia 23.01.2023 r. do godz. 12:00:00.