W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przypominamy o Konkursie „Miejsce Przyjazne Seniorom – edycja 2014”

Przypominamy o Konkursie „Miejsce Przyjazne Seniorom – edycja 2014”
10.09.201423:18


Przypominamy o Konkursie „Miejsce Przyjazne Seniorom – edycja 2014”

 

Trwa trzecia edycja Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom, którego organizatorem jest Społeczna Rada Seniorów przy współpracy z Prezydentem Miasta Lublin.

 

Inicjatywa ma na celu promowanie działań instytucji i organizacji, które poprzez stosowanie odpowiednich rozwiązań architektonicznych oraz oferowanie różnorodnych usług i zniżek, przyczyniają się do tego, że najstarsi mieszkańcy naszego Miasta traktowani są w sposób godny, czują się potrzebni oraz dowartościowani.

 

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku o przyznanie Certyfikatu i jego terminowe doręczenie do siedziby Społecznej Rady Seniorów Miasta Lublin (tj. Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej, Lublin 20-068, ul. St. Leszczyńskiego 23) lub przesłanie na adres mailowy () z dopiskiem Konkurs „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

 

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są do pobrania w Lubelskim Centrum Aktywności Obywatelskiej lub na stronie www.um.lublin.eu, zakładka Miasto dla Seniorów.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września 2014 roku

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie!