W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Pula biletów wyczerpana
12.09.202312:33

Miasto zaprasza mieszkańców i mieszkanki Lublina na koncert „Wielopokoleniowe przeboje polskiej piosenki” w wykonaniu zespołu AMBITUS. Wydarzenie odbędzie się w czwartek (14 września) w Ogrodzie Saskim.

    – Serdecznie zachęcam do udziału w koncercie. To kolejne miejskie wydarzenie zorganizowane z myślą o mieszkańcach i mieszkankach Lublina, niezależnie od wieku. To także okazja do wspólnej, międzypokoleniowej zabawy w wyjątkowej atmosferze. Działania na rzecz integracji wszystkich lublinian to istotna część polityki społecznej naszego miasta, dlatego chętnie organizujemy tego typu inicjatywy – mówi Monika Lipińska, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

Koncert zaplanowano w czwartek (14 września) o godz. 17.00 w Muszli koncertowej im. Romualda Lipko w Ogrodzie Saskim. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję usłyszeć najbardziej znane, ponadczasowe utwory minionych dekad z repertuaru najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady, m.in.: Krzysztofa Krawczyka, Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz, Wojciecha Gąssowskiego, Ireny Santor czy Ryszarda Rynkowskiego. Udział w koncercie jest bezpłatny.

Informujemy, że pula biletów na koncert została wyczerpana. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie.