W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Rozstrzygnięcie VII. edycji Konkursu "Miejsce Przyjazne Seniorom"

22.10.201812:41

W bieżącym roku odbywa się siódma edycja Konkursu „Miejsce Przyjazne Seniorom”, którego organizatorem są Prezydent Miasta Lublin i Rada Seniorów. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie lokalnych instytucji, punktów usługowych, restauracji, placówek medycznych, które oferują udogodnienia i zniżki dla seniorów, spełniają kryterium dostępności architektonicznej oraz zapewniają uprzejmą, troskliwą obsługę.

Do tegorocznej edycji Konkursu wpłynęło 68 zgłoszeń. Po szczegółowej analizie wniosków, Komisja Konkursowa zwizytowała zgłoszone miejsca, a Kapituła Konkursowa przedstawiła swoje rekomendacje Prezydentowi Miasta Lublin.

Ceremonia rozstrzygnięcia Konkursu odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 października br. o godz. 16.00 w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Galę uświetni koncert „Muzyczne Randez-Vous” w wykonaniu artystów z Teatru: Kamili Lendzion, Małgorzaty Rapy, Jakuba Gąski i Marcina Żychowskiego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Warunkiem jest telefoniczne potwierdzenie obecności pod nr tel. 81 466 20 61 do dnia 24 października br.