W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozstrzygnięcie wakacyjnych konkursów "Senior w koronie" i "Moje zielone miejsce na ziemi"

Rozstrzygnięcie wakacyjnych konkursów "Senior w koronie" i "Moje zielone miejsce na ziemi"
09.10.202009:13

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych w trakcie wakacji ogłosił dwa konkursy skierowane do Seniorów - konkurs literacki "Senior w koronie" i konkurs fotograficzny "Moje zielone miejsce na ziemi". Miały one zachęcić osoby starsze do podzielenia się sposobami na spędzanie czasu wolnego podczas pandemii wirusa Covid - 19. W ramach ogłoszonych konkursów wpłynęło 28 prac fotograficznych i literackich.

24 września 2020 roku, pod przewodnictwem pani Ewy Dados – Pełnomocnika Prezydenta Miasta Lublin ds. Seniorów, jury obu konkursów oceniło prace pod względem formalnym i merytorycznym. Oficjalne wręczenie nagród i wyróżnień miało nastąpić 9 października jednak ze względu na sytuację epidemiczną uroczystość została odwołana.

Autorzy docenionych prac zostaną poinformowani o wynikach konkursu w późniejszym terminie.