W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sportowy początek tygodnia

27.07.202012:57

W poniedziałek 27 lipca rozpoczęła się pierwsza tura zajęć „Nordic walking dla seniorów”. O poranku w Parku Saskim stawiła się dobrze zorganizowana grupa uczestniczek, która pod czujnym okiem trenerki rozpoczęła profesjonalne szkolenie. Celem zajęć była nie tylko rekreacja, ale także zwrócenie uwagi na technikę wykonywania poszczególnych kroków oraz właściwą postawę w czasie marszu. Uczestniczki miały możliwość indywidualnego skorygowania popełnianych podczas treningu błędów, zadawania pytań na temat doboru kijów, obuwia czy odzieży. Na koniec świeżo nabyte, lub skorygowane, umiejętności przydały się podczas wspólnego pokazowego marszu po parku.

Osoby chętne zapraszamy na kolejne zajęcia 17 sierpnia (rejestracja telefoniczna w Wydziale Inicjatyw i Programów Społecznych pod nr tel.: 81 466 3050).