W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z dr n. med. Adamem Borzęckim nt. profilaktyki chorób nowotworowych skóry

Spotkanie z dr n. med. Adamem Borzęckim nt. profilaktyki chorób nowotworowych skóry
14.11.202310:25

W ramach współpracy z Arche Hotel Lublin serdecznie zapraszamy lubelskich seniorów i przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz osób starszych do udziału w spotkaniu nt. profilaktyki chorób nowotworowych skóry. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada (poniedziałek) w godz. 14.00 - 16.00 w Arche Hotel Lublin przy ulicy Zamojskiej 30.

Spotkanie poprowadzi dr n. med. Adam Borzęcki - lekarz specjalista II st. w zakresu dermatologii i wenerologii. Dr Borzęcki ma wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu pacjentów z chorobami skóry, nowotworami łagodnymi oraz złośliwymi; wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii i laseroterapii. Jest autorem licznych publikacji naukowych, prowadzi szkolenia z dermatochirurgii dla lekarzy z całej Polski . Posiada wysokie kwalifikacje oraz praktykę w usuwaniu wszelkich zmian powstających na skórze.  Jest twórcą i dyrektorem oddziału dermatologicznego i przychodni Med-Laser. Oferuje zainteresowanym osobom badania, diagnozowanie zmian skórnych, przebarwień lub znamion oraz leczenie i profilaktykę chorób skóry, włosów i paznokci.

Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne potwierdzenie obecności pod nr tel. 81 466 20 64 do 17 listopada do godziny 14.00. Liczba miejsc jest ograniczona; decyduje kolejność zgłoszeń.