W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Teatralny weekend dla seniorów

Teatralny weekend dla seniorów
14.09.201215:23

 

W związku z trwającym „Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej” Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie przygotował specjalną ofertę dla osób, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia. „Weekend dla Seniorów” odbędzie się w dniach 21-23 września.
 
Z tej okazji widzowie będą mogli obejrzeć spektakl Williama Szekspira „Wiele hałasu o nic” kupując bilety w specjalnej cenie 15 zł. Aby skorzystać z tej propozycji należy przy zakupie biletów w kasie udokumentować swój wiek.

Akcję komedii Tadeusz Bradecki umieścił akcję w słonecznej Italii lat 50-tych. Klimat włoskiej prowincji buduje przestronna scenografia Jagny Janickiej, klasyczne kostiumy Sławomira Smolorza oraz muzyka grana na żywo opracowana przez Andrzeja Marko. Serdecznie zapraszamy.