Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Trzecia edycja wydarzenia „Odczaruj Jesień Życia” – za nami

07.11.201615:16

Trzecia edycja pokazu mody senioralnej pt.  „Odczaruj Jesień Życia" odbyła się 6 listopada br. w Galerii Olimp.

Modelki i modele zaprezentowali się w kreacjach wizytowych, wieczorowych, biznesowych a także w strojach sportowych i codziennych, przygotowanych przez Renatę Chmielewską, w oparciu o ofertę butików Nie zabrakło też oryginalnych makijaży i fryzur.

Pokaz miał ciekawą oprawę, dzięki stworzonej specjalnie na tą okazję choreografii, autorstwa Piotra Mochola.

W Miasteczku dla Seniorów można było wykonać podstawowe badania medyczne, uzyskać informacje o profilaktyce onkologicznej, a także zapoznać się z najważniejszymi zasadami pierwszej pomocy przedmedycznej. Była również okazja do skorzystania z profesjonalnych porad kosmetyczki, fryzjera, stylisty, wizażysty i dietetyka. Zainteresowani wypełniali wnioski w celu otrzymania Lubelskiej Karty Seniora a także zapoznawali się z ofertą lokalnych instytucji, które prowadzą działania na rzecz aktywizacji seniorów i świadczą pomoc w różnych formach. Po pokazie mody publiczność obejrzała atrakcyjny występ Grupy Tanecznej Flow, działającej przy Lubelskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Tegoroczna edycja „Odczaruj Jesień Życia” spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. Poniżej przykład jednej z ocen.

Bardzo fajny pomysł. Uważam, że powinno być więcej wydarzeń dla seniorów - starzejemy się jako społeczeństwo, a jednocześnie żyjemy dłużej (szczególnie kobiety, jak widać na załączonych zdjęciach), i na pewno lepiej wychodzić "do ludzi" niż smętnie gapić się przez okno.

W załączniku wykaz wystawców z "Miasteczka dla Seniora".

Pliki do pobrania

Lista wystawców - Miasterczko dla Seniora.odt
Lista wystawców - Miasterczko dla Seniora

Powiązana galeria: