W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

VI. edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych - zapraszamy wystawców

29.10.201812:00

W dniu 4 grudnia 2018 roku, w centrum wystawienniczym Targów Lublin odbędzie się szósta edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Prezydenta Miasta Lublin.

Jak co roku głównym elementem Targów będzie część wystawiennicza połączona z kiermaszem prac osób niepełnosprawnych. Swoją ofertę mogą w niej zaprezentować firmy i pracodawcy zatrudniający lub chcący zatrudnić osoby niepełnosprawne, instytucje i organizacje realizujące projekty szkoleniowe kierowane do osób niepełnosprawnych, placówki terapeutyczne, edukacyjne oraz organizacje pozarządowe o społecznym profilu działalności.

W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Targach poprzez organizację własnego stoiska wystawienniczego i prezentację aktualnych ofert w obszarze rynku pracy, działań aktywizujących, edukacyjnych, wsparcia terapeutycznego i aktywności obywatelskiej osób niepełnosprawnych w naszym mieście.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o elektroniczne wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego Wystawcy oraz przesłanie go na adres siedziby Biura ds. Osób Niepełnosprawnych, ul. Diamentowa 2, 20-447 Lublin, lub na e-mail: ion@lublin.eu do dnia 15-11-2018 roku.

W przypadku szczegółowych pytań, proszę o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych pod numerem telefonu: 81 466 20 66

(osoba do kontaktu Pan Łukasz Tyzo).

Pliki do pobrania