W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

VIII edycja pokazu mody senioralnej za nami

VIII edycja pokazu mody senioralnej za nami
25.10.202310:41

21 października spotkaliśmy się w galerii Olimp, żeby wspólnie bawić się podczas ósmej edycji wydarzenia „Odczaruj Jesień Życia”.

Zachęcaliśmy Seniorów do różnych form aktywności oraz edukacji. Były przepiękne piosenki w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Studia Wokalnego Bluelife prowadzonego przez Krystynę Cugowską oraz z Pracowni Głosu Pauliny Multan. Program artystyczny wypełniły też piosenki zespołu Pasjonatta pod kierownictwem artystycznym Aliny Famares i grupy śpiewaczej Klubu Seniora JESTEM, koordynowanej przez Karolinę Gołofit.

Największą atrakcją wydarzenia był pokaz mody, do którego Seniorów przygotowała Renata Chmielewska, a choreografię opracował Piotr Mochol. W pokazie mody uczestniczyli również przedstawiciele młodzieży z tego względu, że Lublin w tym roku piastuje tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży. Tradycyjnie już funkcjonowało „Miasteczko Zdrowia i Urody Seniora” wraz ze stoiskami informacyjnymi. Obecne były placówki działające w branży zdrowia, urody, sportu i rekreacji oraz lokalne podmioty wspierające osoby starsze w zakresie aktywizacji.

Na następny pokaz zapraszamy za rok.

Powiązana galeria: