W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W zdrowym ciele - młody duch!

W zdrowym ciele - młody duch!
02.09.202211:14

Z prawdziwą radością przedstawiamy Państwu grupę fantastycznych lubelskich Seniorek i Seniorów, którzy co tydzień w Parku Saskim, pod czujnym i fachowym okiem swojej trenerki Pani Magdaleny Piórkowskiej, pracują nad kondycją i formą. Rozgrzewka, ćwiczenia usprawniające, rozciągające, poprawiające wydolność oddechową, do tego obowiązkowa porcja ruchu jako "praca domowa". Pani trenerka nie odpuszcza, a Seniorzy wydają się zadowoleni. Wśród ćwiczących systematycznie jest też Pani Zofia Sawicka z Domu Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej, która mimo ograniczeń ruchowych co tydzień pojawia się z opiekunką w Parku Saskim i z entuzjazmem oraz uśmiechem bierze udział w gimnastyce.

Wszystkim wspaniałym uczestnikom zajęć organizowanych przez Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych życzymy zdrowia i niegasnącego zapału. To wielka przyjemność pracować dla Państwa.