W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty dziennikarskie i fotograficzne

22.07.202012:23

Fundacja Wolności zaprasza mieszkańców Lublina w wieku 60 i więcej lat na warsztaty dziennikarskie i fotograficzne. Uczestnicy poznają warsztat pracy dziennikarza oraz dowiedzą się, jak pisać o ważnych dla siebie sprawach.

Serdecznie zapraszamy osoby, które:

  • interesują się lokalnymi sprawami,
  • są obserwatorami otaczającej ich rzeczywistości,
  • chcieliby zainteresować mieszkańców Lublina ważnymi dla siebie sprawami.

Warsztaty będą trwać dwa dni (zapewniony obiad i przerwy dostosowane do potrzeb uczestników). Po warsztatach nastąpi wspólne przygotowanie wydania gazety „Jawny Lublin”, w której znajdą się artykuły napisane przez uczestników zajęć. Dla autorów najciekawszych tekstów przewidziana jest gratyfikacja pieniężna.

W celu zgłoszenia udziału należy wypełnić krótką ankietę (otwórz link), wersja drukowana w załączeniu. Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres kontakt@fundacjawolnosci.org lub przekazać do biura fundacji do dnia 3 sierpnia br.

Warsztaty dziennikarskie są elementem projektu „Sprawdzamy jak jest”, dofinansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Pliki do pobrania