W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty pszczelarskie dla seniorów

Warsztaty pszczelarskie dla seniorów
21.09.202010:42

Czy człowiek może żyć bez pszczół, dlaczego są one tak pracowite i pożyteczne, czy każda pszczoła może zostać królową? Na te i inne pytania mamy szansę poszukać odpowiedzi podczas warsztatów pszczelarskich organizowanych w ramach  ogólnoeuropejskiego Green Week.

Lubelscy seniorzy mają możliwość wzięcia udziału w nieodpłatnych zajęciach z pszczelarstwa w piątek 25 września. Zajęcia będą prowadzone w Sali Pszczelarskiej i Pasiece CSK przez profesor Anetę Ptaszyńską z Biotechnologii UMCS, której zespół pracuje nad naturalnymi lekami dla pszczół oraz Marcina Sudzińskiego - pszczelarza z CSK.

Serdecznie zapraszamy. Obowiązkowa rejestracja telefoniczna: Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych, Urząd Miasta Lublin, nr tel. 81 466 20 69.

Uwaga zmiana godziny warsztatów - rozpoczęcie zajęć godz.14.00.