W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wolność jest w nas - wieczorek dla seniorów

Wolność jest w nas - wieczorek dla seniorów
06.11.201809:34

Teatr im. J. Osterwy w Lublinie zaprasza wszystkich seniorów do udziału w realizowanym w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Wieczorku dla seniorów pod nazwą "Wolność jest w nas". Wydarzenie odbędzie się 11 listopada br. o godz. 16:00 w Teatrze Osterwy, a będzie prowadzone przez Panią Barbarę Fink.

Wydarzenie otwarte, podczas którego wraz z aktorami Teatru Osterwy wybiorą się Państwo w podróż po najpiękniejszej polskiej poezji, podejmującej temat suwerenności i wolności. Dla upamiętnienia tego symbolicznego wydarzenia, poezję zaprezentują dla Państwa, lubiani i cenieni aktorzy Teatru im. J. Osterwy  w Lublinie, Anna Nowak, Edyta Ostojak i Maciej Grubich.

Udział w wieczorku jest całkowicie bezpłatny pod warunkiem, że zabiorą Państwo ze sobą zapał i pozytywną energię. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie teatru od 3 listopada. Rezerwacje przyjmowane są pod nr telefonu: 81 532 42 46 oraz 81 463 86 50.