W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wycieczka do Czarnolasu
24.03.202211:04

Biuro Podróży EDU-TOUR, Partner Programu "Lublin Strefa 60+" i Lubelskiej Karty Seniora, serdecznie zaprasza na niedzielną wycieczkę do Czarnolasu i Radomia.

Wyjazd jest zaplanowany w niedzielę, 27 marca o godz. 8.00  z placu Zamkowego. Cena przy minimum 15 osobach: 155 zł (transport, pilot, przewodnik, ubezpieczenie)  + bilety wstępu Muzeum w Czarnolesie i Muzeum w Radomiu - 27 zł  (bilety grupowe). Za wycieczkę można płacić również bonem turystycznym.

Jan Kochanowski i jego muzeum  -  bliski także Lublinowi i radomscy przemysłowcy.

Radom - miasto, którego symbolami są  wielkie zakłady jak: Łucznik – fabryka broni, czy Radoskór – fabryka obuwia,  ale także Rynek i pozostałości zamku Kazimierza Wielkiego. Powita nas dawne Miasto Kazimierzowskie, w tym legendarny Dom Esterki, do tego  XIX-wieczne kamienice z pięknymi detalami – świadectwo bogactwa dawnych przemysłowców  i  najsłynniejsze produkty radomskiego przemysłu. Muzeum Malczewskiego w Radomiu.

Zapisy do piątku, 25 marca  - przy zapisie należy podać: imię  i nazwisko, datę urodzenia do ubezpieczenia oraz tel. kontaktowy.

kontakt@edu-tour.pl
tel. 691 516 727