W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Z wizytą u laureata konkursu fotograficznego "Moje zielone miejsce na ziemi"

Z wizytą u laureata konkursu fotograficznego "Moje zielone miejsce na ziemi"
02.06.202115:59

Pan Walerian Trybuchowicz - zdobywca I miejsca w konkursie fotograficznym "Moje zielone miejsce na ziemi" otrzymał swoją nagrodę 2 czerwca br. Konkurs został zorganizowany w wakacje ubiegłego roku przez Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych, aby zachęcić osoby starsze do podzielenia się sposobami na spędzanie czasu wolnego podczas pandemii wirusa Covid - 19. Ze względu na sytuację epidemiczną nie było możliwości wcześniejszego wręczenia nagrody.

Dzisiejsza wizyta u Pana Waleriana na działce w Starym Gaju potwierdziła słuszność wyboru laureata. Mnóstwo oryginalnych roślin, piękne rekwizyty tworzą taką atmosferę, że można tu zapomnieć o wszystkim, co nam doskwiera i odpoczywać w cudnych okolicznościach przyrody.

Nagrodę wręczył p. Sławomir Skowronek - dyrektor Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych. Gratulujemy.