W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zachęcamy organizacje współpracujące z naszym Wydziałem do zgłaszania swoich inicjatyw podejmowanych na rzecz uchodźców

Zachęcamy organizacje współpracujące z naszym Wydziałem do zgłaszania swoich inicjatyw podejmowanych na rzecz uchodźców
29.03.202212:53

W tym trudnym czasie dla Ukrainy, staramy się pomagać uchodźcom, którzy znaleźli schronienie w naszym mieście. Każde wsparcie jest bardzo ważne - nawet to symboliczne. Zachęcamy organizacje współpracujące z naszym Wydziałem do zgłaszania swoich inicjatyw podejmowanych na rzecz uchodźców. 

Mamy informacje od Koła Nr 13 PZERiI "Starszaki" o zbiórce artykułów szkolnych dla ukraińskich dzieci. Wiemy też, że Lubelskie Stowarzyszenie Osób Chorych na Padaczkę i Ich Przyjaciół "Drgawka" organizuje wsparcie dla ukraińskich dzieci - m.in. dla dziewczynki, która obecnie przebywa na Oddziale Neurologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Wkrótce zamieścimy fotorelacje. 

Zachęcamy też inne organizacje do przesyłania informacji o działaniach pomocowych. Będziemy je z przyjemnością prezentować na naszej stronie.