W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zadbaj o zdrowie podczas Lubelskich Dni Seniora

Zadbaj o zdrowie podczas Lubelskich Dni Seniora
06.06.202213:37

Już w środę 8 czerwca w godz. 10.00-13.00 zapraszamy wszystkich Seniorów do galerii Vivo. Przygotowaliśmy tam dla Państwa szeroką ofertę związaną z dbałością o zdrowie. I tak: specjaliści z SPSK4 zaprezentują realizowane projekty profilaktyczne  z zakresu zapalenia stawów (os. do 65 r.ż.), osteoporozy (kobiety 50-70 l.), bólów kręgosłupa i raka płuc. Będą też porady dietetyków, edukatorki diabetologicznej i endokrynologa.

Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z poradnictwa emerytalnego oferowanego przez ZUS Oddział w Lublinie. Proponowane zagadnienia to przeliczanie świadczeń oraz informacje o ich wysokości i o zasadach, które trzeba wziąć pod uwagę przy dorabianiu do emerytury. Można też będzie dowiedzieć się, jakie są korzyści płynące z otrzymywania świadczeń na rachunek bankowy.

Lubelski Oddział Wojewódzki NFZ przygotował pakiet na temat programów profilaktycznych. Będzie możliwość uzyskania, przydatnej przy wyjazdach zagranicznych, Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Specjaliści pomogą też w zakresie korzystania z Internetowego Konta Pacjenta (IKP).

Zapraszamy też do skorzystania z oferty w zakresie badania słuchu, porad kosmetycznych i podologicznych, relaksacji i zdrowego stylu życia. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Pliki do pobrania