W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zapraszamy do udziału w webinarium

Zapraszamy do udziału w webinarium
11.04.202212:48

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Komendą Główną Policji (KGP),w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, w bieżącym roku organizuje w formie webinarium cykl spotkań skierowanych do Seniorów: Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych. Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne.

Pierwsze webinarium pt. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie” zaplanowane jest na 28 kwietnia 2022 roku (czwartek). Celem webinarium jest poszerzenie świadomości seniorów w zakresie cyberbezpieczeństwa w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, zwłaszcza oszustw na urządzeniach mobilnych.

W załączeniu program w pliku pdf oraz link do strony wydarzenia, gdzie znajdą Państwo odnośnik do formularza zgłoszeniowego

Pliki do pobrania