W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie do udziału w konkursie

Zaproszenie do udziału w konkursie
24.08.202009:42

Zapraszamy do udziału w Konkursie Dobrych Praktyk organizowanym w ramach Kongresu Współpracy Transgranicznej Lublin 2020 (poprzednio Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej). Konkurs ma na celu promocję najlepszych rozwiązań wdrożonych w obliczu pandemii Covid - 19 w Europie i krajach Partnerstwa Wschodniego, które mogą stać się inspiracją dla innych.

Do udziału w konkursie zapraszamy m.in. organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, sektor prywatny, szkoły i uniwersytety. Zgłoszenia przyjmowane są w jednej z pięciu kategorii (samorząd, kultura i turystyka, edukacja, pomoc społeczna, przedsiębiorczość) do 21 września 2020 roku.

Formularz konkursowy i regulamin dostępne są na stronie www.kongres.lublin.eu - otwórz stronę

Wszelkich informacji dotyczących Kongresu Współpracy Transgranicznej oraz Konkursu dobrych praktyk udziela Biuro Organizacyjne Kongresu, e-mail: kongres@lublin.eu, tel.: +48 81 466 66 31 i  32.