W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie do udziału w projekcie

Zaproszenie do udziału w projekcie
17.01.202410:09

Zarząd Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego S.A. zaprasza do współpracy przy projekcie pn. „Lubelski Park Nowych Możliwości” realizowanym w ramach Działania 10.6 Uczenie się osób dorosłych Priorytet X Lepsza edukacja, współfinansowanym ze środków EFS+ w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

Celem projektu jest podniesienie umiejętności podstawowych oraz kompetencji 50 osób dorosłych, które pracują, zamieszkują lub przebywają na terenie województwa lubelskiego - w powiatach łęczyńskim, lubelskim lub mieście Lublin, posiadają umiejętności podstawowe odpowiadające poziomowi nie wyższemu niż 3 poziom Polskiej Ramy Kwalifikacji oraz zgłaszają z własnej inicjatywy chęć podnoszenia lub uzupełnienia umiejętności i kompetencji.

W szczególności zaproszenie jest kierowane do kobiet, osób starszych (powyżej 60 roku życia), osób z niepełnosprawnościami, osób o niskich kwalifikacjach, jak również osób, którym udzielono ochrony czasowej w związku z wojną w Ukrainie.

Rekrutacja do projektu rozpoczęła się 6 grudnia 2023 r.,  dokumenty rekrutacyjne dostępne są w zakładce „Realizowane projekty” -> „Lubelski Park Nowych Możliwości” -> https://lpnt.pl/realizowane-projekty/lubelski-park-nowych-mozliwosci/  

W załączeniu plakat.

Pliki do pobrania