W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zaproszenie na Koncert
12.02.201911:21

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na koncert walentynkowy. Odbędzie się on 15 lutego o godz. 11.00 w Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie przy ul. Kosmonautów 78 w Lublinie.

Wystąpią:

  • Natalia Marczuk - laureatka wielu nagród wokalnych w Polsce i za granicą, uczennica Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
  • Maciek Dąbrowski - pianista, kompozytor, aranżer, animator artystyczny, instruktor w DPS przy Kosmonautów 78 w Lublinie
  • Mieszkańcy DPS dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Lublinie

Organizatorzy proszą o rezerwację udziału do 14 lutego do godz. 15. W przypadku domów pomocy społecznej, warsztatów terapii zajęciowej czy innych jednostek liczbę uczestników można ustalić telefonicznie pod numerem tel: 537 548 782 (Maciej Dąbrowski - koordynator wydarzenia)

Wstęp na koncert jest wolny.