W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie na spotkanie Kafejki Partycypacyjnej

Zaproszenie na spotkanie Kafejki Partycypacyjnej
13.02.202008:26

Temat: "Aktywność seniorów i seniorek w mieście"
Data i miejsce: 21 lutego 2020 r. (piątek ), godz. 11:00-13:30, ACK „Chatka Żaka” UMCS, Sala widowiskowa (Inkubator Medialno-Artystyczny), ul. Radziszewskiego 16

Biuro Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta Lublin zaprasza seniorów i seniorki oraz podmioty z nimi współpracujące: instytucje, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz osoby reprezentujące Urząd Miasta na spotkanie w ramach Kafejki Partycypacyjnej. Tematem rozmów będzie aktywność seniorów i seniorek w Lublinie. Co można zrobić aby tę aktywność wspierać, jak chcielibyśmy, żeby takie działania wyglądały w 2030? Wydarzenie jest okazją do wymiany poglądów, wizji oraz dyskusji. Zebrane podczas spotkań informacje będą stanowić wkład do kolejnych etapów pracy nad Strategią Lublin 2030.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu, a także do rozpowszechniania informacji o tym i kolejnych wydarzeniach. Zależy nam na dotarciu do osób zainteresowanych tematem spotkania i wspólnym wypracowaniu wizji rozwoju miasta atrakcyjnego dla mieszkańców. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie 2030.lublin.eu - otwórz stronę oraz na Facebook - otwórz Facebook.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerami telefonów:

Paula Krać paula.krac@lublin.eu tel 81 466 25 55

Ewa Wasilewska-Wójcik ewa.wojcik@lublin.eu tel. 81 466 25 63

Projekt „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030” realizowany jest w ramach konkursu dotacji „Human Smart Cities. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”, zorganizowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności – Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014–2020, z budżetu państwa oraz z budżetu Miasta Lublin.