W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zdrowie kobiety - 8 marca
01.03.201811:15

Zapraszamy do udziału w uroczystości z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się w czwartek (8 marca) o godz. 13.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2. W programie zaplanowano konferencję tematyczną, bezpłatne badania i porady profilaktyczne oraz występ Natalii Wilk i Tomasza Momota.

Głównym elementem wydarzenia będzie konferencja ZDROWIE KOBIETY, z udziałem ekspertów i przedstawicieli różnych dziedzin medycyny. W ramach spotkania odbywać się będą bezpłatne badania i porady profilaktyczne. W programie przewidziane jest także wręczenie Medali Prezydenta Miasta Lublin dla aktywnych Lublinianek oraz rozstrzygnięcie Plebiscytu Gazety Wyborczej Lublin „Kobieta na Medal”. Muzycznym uzupełnieniem spotkania będzie występ Natalii Wilk i Tomasza Momota.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu z prośbą o potwierdzenie obecności: nr tel. 81 466 34 50 lub e-mail: mkepa@lublin.eu.

W załączniku szczegółowy program.

Pliki do pobrania