W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konkurs świąteczny
03.01.202410:31

Nowy rok już się rozpoczął, a my zatęskniliśmy za magicznym widokiem iluminacji na tle zaśnieżonego Lublina. Mamy nadzieję, że uchwyciliście na zdjęciach klimatyczne lubelskie iluminacje w zimowej odsłonie. Jeśli tak, koniecznie weźcie udział w konkursie organizowanym na naszym profilu na facebooku - Turystyczny Lublin. 3 stycznia 2024 r. zamieściliśmy tam post konkursowy. Wystarczy, że prześlecie zdjęcie świątecznych iluminacji w zimowej odsłonie w komentarzu pod dedykowanym postem konkursowym. Do wygrania są ścienne kalendarze miejskie na 2024 r.

Kalendarzami nagrodzimy 4 pierwsze osoby, które jako pierwsze prześlą zdjęcie swojego autorstwa, wykonane zimą i ukazujące lubelskie iluminacje świąteczne. Zwycięzców o ich wygranej i sposobie odbioru nagród poinformujemy w wiadomości prywatnej.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Pliki do pobrania