W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nie ma złej pogody na spacer po Lublinie

Nie ma złej pogody na spacer po Lublinie
09.11.202211:30

Listopad niekoniecznie zachęca do spacerów po mieście. Czy na pewno!?

Jak mawiają „Nie ma złej pogody, są tylko źle dobrane ubrania”. Wychodząc z tego założenia, zachęcamy do spacerów po mieście, zwiedzania i odkrywania Lublina na nowo. Można to oczywiście zrobić na własną rękę, ale my polecamy wam spacery z przewodnikami, którzy znają miasto od podszewki.

Przewodnicy Inspiracji opowiedzą wam nie tylko o zabytkach i miejscach, ale o ludziach z krwi i kości, którzy chodzili kiedyś po ulicach miasta. Jak bawiła się lubelska bohema, gdzie warto było bywać, aby spotkać lokalnych „celebrytów” i poznać najnowsze ploteczki, a w jakie uliczki lepiej nie zapuszczać się po północy. Przekrój spacerów jest naprawdę imponujący! Obecnie w ofercie znajduje się ponad 70 tras. Można wyruszyć szlakiem lubelskich bunkrów, odkryć Lublin z mapą, poznać mroczne opowieści i legendy, zasmakować lubelskiej kuchni i wiele, wiele innych.

Wejdźcie na www.miastoinspiracji.lublin.eu,wybierzcie trasę i wyruszcie w miasto.