W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sezon Lublin 2023 trwa - nadal można podjąć wyzwanie

Sezon Lublin 2023 trwa - nadal można podjąć wyzwanie
18.08.202309:04

Nadal można przyłączyć się do akcji Sezon Lublin 2023. To miejska zabawa z nagrodami, w ramach której, za skorzystanie z oferty turystycznej partnerów, można odebrać atrakcyjne gadżety miejskie. Akcja potrwa do końca października.

– Zachęcam mieszkańców i mieszkanki oraz wszystkich gości odwiedzających nasze miasto do udziału w akcji Sezon Lublin 2023. W tym roku, kiedy Lublin jest Europejską Stolicą Młodzieży, do skorzystania z przygotowanej oferty szczególnie zachęcamy młodych. Z okazji obchodów ESM przygotowaliśmy dodatkową możliwość zdobycia punktów w zabawie. Zapraszamy do przestrzeni młodzieżowej Hej!, gdzie na uczestników organizowanych w tym miejscu aktywności czeka specjalna naklejka – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Do akcji Sezon Lublin 2023 można dołączyć w każdej chwili. Wystarczy skorzystać z oferty partnerów, a otrzymane w zamian naklejki wkleić do specjalnego karnetu. Zestaw naklejek będzie można wymienić na miejskie gadżety – 10 naklejek upoważnia do otrzymania butelki próżniowej z oryginalnym grawerem, natomiast za 25 zebranych naklejek uczestnicy otrzymają powerbank o wysokiej pojemności. Karnety oraz nagrody wydawane są w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3. Jeśli uczestnik, który odbiera karnet skorzysta na miejscu z oferty CIT, wraz z nim otrzyma także pierwszą naklejkę. Karnety z pierwszą naklejką będzie można zdobyć również u partnerów Sezonu Lublin, po skorzystaniu z oferowanych przez nich produktów i usług.

Oferta dostępna w ramach tegorocznego Sezonu Lublin składa się z 7 kategorii głównych: Kustosz (muzea, zabytki), Widz (spektakle, koncerty, widowiska, pokazy interaktywne, warsztaty manualne), Kolekcjoner (pamiątki i publikacje), Smakosz (gastronomia), Atleta (aktywność fizyczna i rekreacja), Spacerowicz (udział w spacerze z przewodnikiem) i Przybysz (noclegi) oraz kategorii specjalnej Joker, która powstała z okazji obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 i jest adresowana do młodych osób. W ramach tej kategorii, uczestnicy mogą otrzymać naklejkę za odwiedzenie „Hej!” przy ul. Peowiaków 11 i udział w aktywnościach organizowanych w młodzieżowej przestrzeni.

Więcej informacji na temat akcji, wraz z pełną listą partnerów znajduje się na stronie www.sezon.lublin.eu.