W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sezon Lublin: do 31 października powerbank za jedyne 20 naklejek!

Sezon Lublin: do 31 października powerbank za jedyne 20 naklejek!
03.10.202311:10

Trwa XII edycja Sezonu Lublin, a wraz z nim szansa na zdobycie unikatowych gadżetów miejskich! Akcja jest oparta na grywalizacji i można do niej dołączyć w każdej chwili bez rejestracji. Do końca trwania akcji osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty Partnerów, mają okazję zdobyć powerbank nie za 25, ale 20 naklejek!

Tegoroczny Sezon Lublin 2023 potrwa do 31 października br. Do tego czasu uczestnicy mogą skorzystać z aż 96 różnorodnych ofert przedstawionych przez 80 Partnerów. Zasady akcji są proste: wystarczy kupić produkt lub usługę na warunkach określonych przez Partnerów. Za skorzystanie z oferty uczestnik dostaje naklejki, które następnie umieszcza w karnecie. Zestaw naklejek może zamienić na unikatowe gadżety miejskie w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1/3. Do końca sierpnia po nagrody sięgnęło już niemal 300 osób!

Jest o co grać, bo do 30 października uczestnicy akcji otrzymają nagrodę drugiego stopnia, czyli pojemny powerbank, za jedyne 20 naklejek! Nagrodę pierwszego stopnia, butelkę próżniową, można zdobyć za 10 zebranych naklejek. Niższa liczba naklejek potrzebna do zdobycia powerbanka została wprowadzona po raz pierwszy z okazji tegorocznych obchodów Urodzin Miasta. Propozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem, a uczestnicy akcji chętniej podejmowali wyzwanie zawalczenia o nagrodę drugiego stopnia. Wychodząc im naprzeciw, postanowiliśmy przedłużyć tę promocję do końca trwania akcji.

Naklejki można zbierać w 7 głównych kategoriach: Kustosz (muzea, zabytki), Atleta (sport i rekreacja), Przybysz (noclegi), Smakosz (gastronomia), Spacerowicz (usługi przewodnickie), Kolekcjoner (pamiątki i publikacje), a także Widz (spektakle, koncerty, widowiska, pokazy interaktywne, warsztaty manualne).

Warto pamiętać, że w tym roku powstała kategoria specjalna „Joker” adresowana do młodzieży. Partnerem Głównym tegorocznej edycji Sezonu Lublin jest bowiem Europejska Stolica Młodzieży 2023. W ramach aktywności Uczestnicy mogą otrzymać naklejkę za odwiedzenie Hej! przy ul Peowiaków 11 i własnoręczne wykonanie okolicznościowych gadżetów.

Karnety będzie można odebrać u Partnerów wraz z pierwszą naklejką po skorzystaniu z oferty lub w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1/3 in blanco albo z pierwszą naklejką po skorzystaniu z oferty CIT. Do akcji można przystąpić w każdym momencie jej trwania. Szczegóły, zasady oraz lista partnerów i ofert dostępne są na stronie www.sezon.lublin.eu.