W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sezon Lublin w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023"

Sezon Lublin w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023"
22.09.202313:44

Akcja "Sezon Lublin" rok rocznie zachęca turystów oraz mieszkańców miasta do aktywnego korzystania z jego bogatej oferty. Nie dziwi więc fakt, że znalazła się ona wśród walczących o tytuł "Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Lubelskiego 2023".

Sezon Lublin 2023 to zabawa dla wszystkich. Dzięki aż siedmiu kategoriom tematycznym każdy znajdzie coś dla siebie! W tym roku wśród oferty Partnerów pojawiła się również kategoria specjalna (Joker), związana z tytułem Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Oferta obejmuje spacery z przewodnikiem, noclegi, gastronomię, atrakcje turystyczne i muzea, sklepy z pamiątkami, a także miejsca sportu i rekreacji. W akcji mogą wziąć udział zarówno turyści, jak i mieszkańcy, rodziny, seniorzy, młodzież i dzieci oraz każdy, kto ma ochotę na poznawanie miasta przez dobrą zabawę! Wszyscy, którzy podejmą wyzwanie zbierania naklejek za korzystanie z oferty turystycznej Lublina, mogą zdobyć unikatowe nagrody – gadżety miejskie z oryginalnymi, dedykowanymi wydarzeniu grawerami!

Teraz Sezon Lublin bierze udział w konkursie Regionalnej Organizacji Turystycznej i Polskiej Organizacji Turystycznej. Obecnie Kapituła Konkursowa ocenia nadesłane zgłoszenia zgodnie z zasadami konkursu. Niezależnie od Kapituły Internauci mogą wyrazić swoją opinię i oddać swój głos na najlepszy ich zdaniem produkt turystyczny. Głosowanie odbywa się poprzez polubienie zdjęcia produktu na stronie wydarzenia "Konkurs Internautów na Najlepszy Produkt turystyczny Województwa Lubelskiego 2023" . Głosowanie Internautów trwa od 20 września od godziny 10:00 do 3 października do godziny 10:00.

Zachęcamy do oddawania głosów w konkursie. Więcej informacji na temat Akcji Sezon Lublin znajduje się na www.sezon.lublin.eu.