Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Turystyczny Lublin - aplikacja dla turystów i mieszkanców Lublina

07.03.201712:02

Aplikacja Turystyczny Lublin powstała z myślą o zapewnieniu profesjonalnej obsługi turystów w związku z obchodami Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Jest to całkowicie darmowe narzędzie, które przyda się zarówno osobom odwiedzającym Lublin, jak i mieszkańcom.

Aplikacja umożliwia wybór miejsc z poszczególnych kategorii, przeglądanie polecanych tras zwiedzania, śledzenie bieżących wydarzeń oraz dodawanie ich do swojego podręcznego przewodnika dzięki usłudze planera.

W rozbudowanej bazie miejsc poza atrakcjami turystycznymi można znaleźć bazę gastronomiczną, noclegową oraz miejsca sprzyjające uprawianiu sportów, rekreacji czy też rozrywce. Aplikacja zaprowadzi nas do zabytków, muzeów, sklepów, restauracji, odwiedzimy kina, muzea, teatry, a także odkryjemy lubelską architekturę. Każde z prezentowanych miejsc posiada opis, materiał zdjęciowy oraz przyporządkowanie na mapie. Aplikacja spełnia także rolę rzetelnego, na bieżąco aktualizowanego informatora o wydarzeniach w mieście. W aplikacji sprawdzić można informacje o odbywających się w mieście koncertach, spektaklach teatralnych oraz wielu innych fantastycznych imprezach.

Aplikacja Turystyczny Lublin - widok strony startowej
Aplikacja Turystyczny Lublin - strona z miejscami
Aplikacja Turystyczny Lublin - mapa

 

Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i online. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Aplikację jest dostępna w poniższych sklepach:

Pobierz aplikację z App Store
Pobierz aplikację w Google play
Pobierz aplikację w Windows Store

 

 

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik słownie)