W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Weekend za pół ceny - zwiedzaj Polskę

Weekend za pół ceny - zwiedzaj Polskę
28.03.201709:15

Muzeum Wsi Lubelskiej jako partner akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” zaprasza wszystkich chętnych do zwiedzania w dniach 1 i 2 kwietnia br. W tych dniach obowiązująca cena biletu wstępu (normalnego) będzie niższa o 50 % tj. bilet normalny w cenie ulgowego – 6 zł.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, to akcja organizowana przez Polską Organizację Turystyczną. Ma ona na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. Pozostałe propozycje dostępne w naszym regionie można znaleźć na stronie projektu https://polskazobaczwiecej.pl/pzw/form/44,Weekend-za-pol-ceny.html?szukaj=268570.

 

Powiązane:

Muzeum Wsi Lubelskiej