W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wygraj voucher do restauracji Kulturalnej z okazji Dnia Matki i zaproś mamę na obiad!

Wygraj voucher do restauracji Kulturalnej z okazji Dnia Matki i zaproś mamę na obiad!
06.05.202413:47

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. To szczególny czas, gdy wracamy do wspomnień z rodzinnego domu i zapachów unoszących się w maminej kuchni. Dlatego zachęcamy do udziału w konkursie na Facebooku, w którym do wygrania jest voucher do Miejsca Inspiracji - restauracji Kulturalnej!

Konkurs rusza 9 maja 2024 r., a odpowiedzi można dodawać pod postem konkursowym na profilu Miasto Lublin do 13 maja 2024 r. do końca dnia. Zadaniem jest dodanie w komentarzu pod postem konkursowym opisu lubelskiego dania regionalnego, które kojarzy się zgłaszającemu z czasem spędzonym ze swoją mamą lub swoimi dziećmi, wraz z uzasadnieniem. Uwaga! Można podać tylko jeden komentarz konkursowy.

Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 250 zł w Miejscu Inspiracji Restauracji Kulturalnej w Hotelu Arche (ul. Zamojska 30, Lublin), do zrealizowania w dniach 24-26 maja 2024 r.

Zwycięzca zostanie ogłoszony i wymieniony w komentarzu pod postem konkursowym do 17 maja 2024 r. z prośbą o kontakt w prywatnej wiadomości.

Ważne:

  • voucher może zostać wykorzystany jednokrotnie,
  • voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne, również w postaci różnicy (reszty),
  • jeśli kwota wydana w restauracji przekroczy wartość vouchera, różnica będzie pokryta indywidualnie przez zwycięzcę konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Pliki do pobrania