W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Hotel Alter
Nazwa własna: Hotel Alter
Adres: ul. Grodzka 30
Adres www: www.hotelalter.pl
Telefon: 81 516 90 90
Email:
Typ obiektu: Hotele, Hotel*****
Dzielnica: Stare Miasto
Cena za nocleg dla 2-óch osób: powyżej 300 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Tak

 Miejsce Inspiracji logo

IV Edycja Programu Miejsce Inspiracji 2016-2018


Hotel Alter powstał z myślą o gościach ceniących sobie zarówno luksus, najwyższą jakość i wygodę, jak również szanujących historię. To miejsce dla gości, którzy chcą spędzić czas w sposób komfortowy i niepowtarzalny. W jego wyjątkowych przestrzeniach urządzono 13 ekskluzywnych pokoi, salę konferencyjną, salę VIP, Spa & Wellness, bar oraz restaurację. Hotel Alter dysponuje wnętrzami o niepowtarzalnym, historycznym klimacie z oryginalnym XIV-wiecznym fragmentem fundamentu muru miejskiego, który stanowi integralną część obu pomieszczeń. Są one doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, bankietów i innych imprez okolicznościowych.

Dania polecane przez Miejsce Inspiracji

  • Smażony pstrąg z gospodarstwa Pstrąg Pustelnia z Poniatowej - szparagi, sałata, rukiew wodna, serce pomidora.
  • Pieczony pomidor, ser z mleka krów rasy Montbeliarde własnej hodowli Montagro z Lubyczy Królewskiej, marynowana cukinia, czosnek.
  • Firmowy biały ser z mleka krów rasy Montbeliarde z własnej hodowli Montagro z Lubyczy Królewskiej, lody czekoladowe, naleśniki.

Aktualności (1)

15.11.201709:36
Jak powstają sery i z czym je podawać?
Więcej

Nasze projekty