W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akademia Cyfrowego Edukatora - od zdalnej nauki do szkoły przyszłości

Akademia Cyfrowego Edukatora - od zdalnej nauki do szkoły przyszłości
14.10.202011:08

Nowa rzeczywistość, w której znaleźli się uczniowie i nauczyciele zmieniła już na zawsze to, jak wygląda edukacja. Doświadczenie zdalnej nauki zwróciło naszą uwagę na to, jakie możliwości daje nauczanie, w którym coraz większą rolę odgrywają technologie. W nowym roku szkolnym chcemy wykorzystać tę wiedzę, żeby wspólnie budować, zarządzać i kreować cyfrową edukację, niezależnie od tego czy uczymy w domach, czy szkolnej ławce.

Od kilku miesięcy uczymy się nowego, hybrydowego stylu pracy i edukacji, równocześnie wprowadzamy do szkół nowe narzędzia, które pomagają i unowocześniają pracę nauczycieli oraz dyrektorów na co dzień. Odpowiedzią na wyzwania współczesnej szkoły jest edukacja cyfrowa - łącząca najnowsze technologie, płynną komunikację i wymianę informacji oraz nastawienie na rozwój kompetencji cyfrowych.

Udział w programie Akademia Cyfrowego Edukatora jest w całości bezpłatny.

Akademia Cyfrowego Edukatora:

Stworzyliśmy razem z ekspertami i praktykami miejsce, w którym co miesiąc:

  • Odkryjesz rozwiązania Microsoft, które pozwalają edukatorom i uczniom współpracować oraz uczyć się cyfrowo.
  • Poznasz możliwości, jakie cyfrowy świat stwarza dyrektorom, nauczycielom i administratorom Office 365, dzięki kursom online i cyklom webinariów z EduNews.pl, do których zaprosiliśmy edukatorów z całej Polski ze społeczności Microsoft Innovative Educator Expert’ów.
  • Znajdziesz inspirujące przykłady z zakresu cyfrowej nauki i ciekawe projekty edukacyjne z Polski i świata.

Akademia Cyfrowego Edukatora jest skierowana do dyrektorów, nauczycieli i szkolnych administratorów Office 365, czyli tych wszystkich, którzy każdego dnia tworzą i zmieniają nowoczesną szkołę.

Webinary, szkolenia, kursy i inspiracje znajdziecie na trzech podstronach:

Dla nauczycieli

Dowiedz się, jak przygotować uczniów do aktywnego i mądrego wykorzystywania technologii na każdym etapie edukacji: Akademia Cyfrowego Nauczyciela 

Dla Dyrektorów szkół:

Zobacz jak wprowadzać nowoczesne sposoby komunikacji i współpracy pomiędzy nauczycielami, pracownikami, uczniami i rodzicami: Akademia Cyfrowego Dyrektora

Dla szkolnych administratorów Office 365

Sprawdź, jak bezpiecznie wdrożyć technologię Microsoft, skorzystaj z kursów, instrukcji i wideo zawierających praktyczne wskazówki odnośnie tego, jak zarządzać nią na co dzień: Akademia Cyfrowego Administratora