W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zdalna nauka w szkołach przyszłości

Zdalna nauka w szkołach przyszłości
06.05.202114:48

"Cyfrowe narzędzia usprawniają komunikację oraz umożliwiają prowadzenie lekcji na odległość, ale również sprawiają, że edukacja jest atrakcyjniejsza, dostępniejsza, bardziej urozmaicona i lepiej dostosowana do wymogów współczesnego świata. Na naszych oczach polska szkoła przechodzi właśnie cyfrową transformację, którą znacznie przyspieszył nieoczkiwany wybuch pandemii w 2020 roku. Było to niemałe wyzwanie – zarówno pod względem infrastrukturalnym, jak i psychologicznym. Samorządy polskich miast, gmin i województw poradziły sobie z nim w różny sposób i różne były ich drogi do sukcesu.

W niniejszej publikacji przedstawiamy doświadczenia piętnastu samorządów, związane z cyfryzacją szkół, a także rozwiązania partnerów wspierające ten proces"

Zapraszamy do pobrania pełnego materiału przygotowanego przez  Microsoft:  Zdalna nauka w szkołach przyszłości