W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Fundacja Kultury Audiowizualnej "Beetle"

Organizacja pozarządowa: Fundacja
Kategoria instytucji: fundacja
Adres: Domeyki 5/53
Telefon: 663 585 451
Email:

Fundacja Kultury Audiowizualnej „Beetle” to grupa osób, których połączyła pasja do świata audiowizualnego – dźwięku i obrazu. Staramy się w taki sposób ujmować rzeczywistość, by wydobywać z niej ważne treści kulturalne, społeczne, lokalne i globalne. Zajmujemy się edukacją multimedialną oraz promowaniem aktywności związanych ze sferą audiowizualną. Istniejemy formalnie od 29.11.2011 roku, ale od wielu lat każdy z nas działa na rzecz budowania i wspierania kultury i społeczeństwa.

Aktualności (2)

30.04.201710:34
​Znamy nominowanych do jubileuszowej, 10. edycji nagrody „Żurawie”. Fundacja Kultury Audiowizualnej „Beetle” i Polskie Rado Lublin wyłoniło dwunastu kandydatów w czterech kategoriach: "Słowo", "Dźwięk", "Obraz", "Animator kultury".
Więcej
03.04.201706:07
Rusza nabór kandydatów do jubileuszowej, dziesiątej edycji nagrody „Żurawie - Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne 2017”. Projekt ma na celu wyłowienie i nagrodzenie najciekawszy młodych artystów i animatorów kultury. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach "Słowo", "Dźwięk", "Obraz", "Animator kultury".
Więcej