W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Fundacja Szpilka

Organizacja pozarządowa: Fundacja
Kategoria instytucji: fundacja
Adres www: fundacjaszpilka.pl
Email:

Misją Fundacji jest inicjowanie i wspieranie wszelkich form aktywności artystycznej, twórczego rozwoju, działanie na rzecz wzmocnienia potencjału społeczeństwa i budzenia aktywności osób, w tym w szczególności kobiet.

Aktualności (4) zobacz wszystkie

14.07.201611:46
Fundacja Szpilka ogłasza konkurs na trasę autorską, subiektywną trasę spacerową po Lublinie.
Więcej
14.06.201601:48
Wiemy, że w Lublinie jest sporo ludzi, którzy robią oryginalne rzeczy, robią to z pasją, ciekawie mówią o sobie, inspirują innych. Wiemy, że jest sporo osób, grup, które po prostu czują miętę do Lublina. I to chcemy pokazać, jak wielki jest lubelski potencjał Spotkanie odbędzie się 1 lipca 2016 r. o godz. 18:00 w Centrum Spotkania Kultur.
Więcej
24.05.201601:06
Autoportret to zapis stanu emocjonalnego w danym momencie, troszkę jak artystyczny notatnik . Fundacja Szpilka zaprasza wszystkie kobiety, które potrzebują zatrzymać się w życiu na moment i znaleźć chwilę tylko dla siebie, przejrzeć się w swoich oczach, spędzić kreatywnie czas wśród innych kobiet.
Więcej
19.02.201612:23
Podczas warsztatów wykonamy rzeźby żurawi z tkanin z użyciem preparatu utwardzajacego - pracujemy techniką powertex. Nie potrzeba tu umiejętności plastycznych - ważna jest wyobrażnia i otwartość.
Więcej