W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zwiedzanie Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Zwiedzanie Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie
Data rozpoczęcia 2019-04-06
Godzina rozpoczęcia 14:30
Miejsce Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, ul. Narutowicza 17
Organizator Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł od osoby. Bilety do wykupienia w Kasie przed zwiedzaniem.
Kategoria Zwiedzanie

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza do zwiedzania Teatru z niezwykłym przewodnikiem. Anna Nowak (aktorka, pasjonatka historii teatru zajmująca się teatralnym archiwum),  pokaże teatr, jakiego Państwo nie znają. Przedstawi blisko 130-letnią historię lubelskiej sceny, opowie o zbiorach eksponowanych na wystawie teatralnej, zdradzi jak funkcjonuje teatr od kulis, pokaże miejsca na co dzień niedostępne dla widzów (zaplecze sceny, malarnię, teatralne pracownie, garderoby, sale prób, teatralny bufet). Będą Państwo mogli poczuć się na scenie jak prawdziwi aktorzy lub zasiąść w loży gubernatora.

Zwiedzanie indywidualne:
Zwiedzanie dla dorosłych. Warunkiem odbycia się wycieczki jest zebranie minimalnej grupy 15 uczestników, maksymalnej 30. Miejsca można rezerwować najpóźniej na dwa dni przed planowanym zwiedzaniem. Rezerwacji można dokonywać w Biurze Organizacji i Reklamy (tel. 81 532 44 36) oraz w Kasie (tel. 81 532 42 46).
Czas trwania: 2 godziny.
Koszt zwiedzania: 10 zł od osoby. Bilety do wykupienia w Kasie przed zwiedzaniem.

Zwiedzanie dla grup zorganizowanych:
Również dla dzieci przygotowany został specjalny program zwiedzania. Spacerując po teatrze w poszukiwaniu Melpomenka, duszka teatru, w przystępnej formie dzieci poznają jego historię. Dowiedzą się jak powstaje spektakl. Obejrzą teatralne pracownie i garderoby, zabawią się w aktorów, inspicjentów i suflerów.
Na wycieczki po teatrze zapraszamy również młodzież, wycieczki turystyczne i zorganizowane grupy dorosłych.
Terminy ustalamy indywidualnie pod numerem telefonu: 81 532 44 36.
Grupa może liczyć maksymalnie 30 osób.
Czas trwania: 2 godziny.
Koszt zwiedzania dla grupy to 150 zł.