W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Aktualności

KIPA - nagroda Leszka Bodzaka za produkcję "Carte Blanche" Foto

KIPA - nagroda Leszka Bodzaka za produkcję "Carte Blanche"

09.05.201610:01
Kapituła Festiwalu Netia OFF CAMERA nagradza producenta "Carte Blanche" za aktywizację lokalnego środowiska filmowego – poprzez wykorzystanie Funduszy Regionalnych i umiejscowienie akcji filmu w Lublinie.
czytaj więcej KIPA - nagroda Leszka Bodzaka za produkcję "Carte Blanche"
Ranking oglądalności Canal Plus - "Cart Blanche" w czołówce Foto

Ranking oglądalności Canal Plus - "Cart Blanche" w czołówce

19.04.201608:13
Lubelski film "Carte Blanche" zdobył wysokie notowania wśród widowni Canal Plus. Film oceniono na 4,59 w skali 5 stopniowej.
czytaj więcej Ranking oglądalności Canal Plus - "Cart Blanche" w czołówce
Festiwal w Locarno: "Carte Blanche" w dobrym towarzystwie Foto

Festiwal w Locarno: "Carte Blanche" w dobrym towarzystwie

11.04.201613:57
W tym roku First Look, sekcja works in progress Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Locarno, prezentująca projekty filmowe w fazie postprodukcji, będzie poświęcona polskiemu kinu. Dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Fundacji Polskie Centrum Audiowizualne, od 5 do 7 polskich filmów w fazie postprodukcji znajdzie się w programie festiwalu w Locarno.
czytaj więcej Festiwal w Locarno: "Carte Blanche" w dobrym towarzystwie

"Wyślę Wam kartkę" na Uniwersytecie Medycznym

11.04.201613:56
Podczas 21st Century Medicine International Medical Congress held by the Young Medics Organization member of European Medical Students Association uczestnicy zobaczyli specjalną projekcję filmu "Wyślę Wam kartkę" w reż. Anny Dudy-Gocel, współfinansowanego przez Lubelski Fundusz Filmowy. Pokaz odbył się 12.03.2016 roku.
czytaj więcej "Wyślę Wam kartkę" na Uniwersytecie Medycznym

My Street Films - ruszyła II edycja konkursu

11.04.201613:54
Zadaniem uczestników jest stworzenie krótkich filmów dokumentalnych na temat swojej okolicy, które złożą się potem na filmową mapę Polski. Najciekawsze filmy zostaną pokazane w trakcie 56. Krakowskiego Festiwalu Filmowego w czerwcu.
czytaj więcej My Street Films - ruszyła II edycja konkursu

"Carte Blanche" w Skandynawii!

11.04.201613:53
31 marca 2016 na ekrany kin w Danii wejdzie współfinansowany przez Lubelski Fundusz Filmowy oraz PISF film "Carte Blanche" w reżyserii Jacka Lusińskiego. Duński tytuł filmu to "Professor Bieliks hemmelighed".
czytaj więcej "Carte Blanche" w Skandynawii!
Gazeta Wyborcza o "Carte Blanche" Foto

Gazeta Wyborcza o "Carte Blanche"

05.04.201610:19
Polskie kino wyrusza na podbój Europy. Filmy "Carte Blanche", "Czerwony pająk" i "Papusza" zobaczą widzowie w Danii, Czechach i Wielkiej Brytanii.
czytaj więcej Gazeta Wyborcza o "Carte Blanche"
Film Lubelskiego Funduszu Filmowego w noworocznym rankingu Gazety Wyborczej w... Foto

Film Lubelskiego Funduszu Filmowego w noworocznym rankingu Gazety Wyborczej w Lublinie

01.04.201612:05
Bardzo się cieszę, że powstał "Carte Blanche". Nie tylko dlatego, że opowiada wzruszającą historię dobrych ludzi w momencie ciężkiej próby - a podobają mi się opowieści o dobrych ludziach. I nie tylko dlatego, że jest głęboko optymistyczny.
czytaj więcej Film Lubelskiego Funduszu Filmowego w noworocznym rankingu Gazety Wyborczej w Lublinie
"Ta cholerna niedziela" w Canal Plus Foto

"Ta cholerna niedziela" w Canal Plus

01.04.201611:15
Pierwszy film animowany, którego akcja toczy się w Lublinie. Film powstał dzięki dofinnasowaniu Lubelskiego Funduszu Filmowego.
czytaj więcej "Ta cholerna niedziela" w Canal Plus
"Carte Blanche, "Panie Dulskie", "Lustra Leszka Mądzika" -... Foto

"Carte Blanche, "Panie Dulskie", "Lustra Leszka Mądzika" - nominowane do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2016

15.03.201612:33
Dofinansowane projekty przez Lubelski Fundusz Filmowy "Carte Blanche" w reżyserii Jacka Lusińskiego, " Panie Dulskie" w reżyserii Filipa Bajona oraz " Lustra Leszka Mądzika" w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej - Kurczuk, znalazły się wśród imponujacego grona kandydatów do zdobycia prestiżowej Polskiej Nagrody Filmowej ORŁY 2016 r.
czytaj więcej "Carte Blanche, "Panie Dulskie", "Lustra Leszka Mądzika" - nominowane do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2016