W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
13.10.202112:02

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy

Szkół i Placówek

Miasta Lublin

 

 

                Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy przekazać serdeczne życzenia i gratulacje za trud włożony w budowanie lubelskiej oświaty.  

                W tym szczególnym dniu proszę przyjąć wyrazy uznania dla Państwa codziennej pracy, rozumianej jako szczególne powołanie. Dziękujemy za pasję i entuzjazm, za kształtowanie odpowiedzialnych postaw wśród dzieci i młodzieży, a także za odważne podejmowanie niełatwych wyzwań współczesnego świata. Dzięki Państwa wsparciu uczniowie odnajdują swe pasje i talenty, znajdują motywację do rozwoju, uczą się budowania relacji i odpowiedzialności. Dzięki serdeczności i wyrozumiałości, jakimi otaczacie Państwo dzieci i młodzież, stają się oni wartościowymi ludźmi, otwartymi na świat i drugiego człowieka.

                Proszę przyjąć życzenia wielu sukcesów, zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, atmosfery życzliwości i szacunku oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

                                                                                          Z wyrazami szacunku

 

      Dyrektor Departamentu                                    Zastępca                                   Prezydent

       Oświaty i Wychowania                           Prezydenta Miasta Lublin                  Miasta Lublin

      Ewa Dumkiewicz-Sprawka                                 dr Mariusz Banach                         dr Krzysztof Żuk

Projekt Edu Lublin