W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie partnerów projektu w Lublinie

Spotkanie partnerów projektu w Lublinie
17.05.201912:05

W kwietniu w Lublinie zebrały się (prawie) wszystkie miasta partnerskie projektu "com.unity.lab". W czasie dwóch niezwykle intensywnych dni pracowaliśmy nad metodologią związaną z systemem grantowym w kontekście lizbońskiej strategii rozwoju lokalnego.

W spotkaniach 9 - 10 kwietnia wzięli udział reprezentanci i reprezentantki Lizbony, Aalborga, Hagi, Ostrawy, Sofii i Lille a także poszczególnych wydziałów Urzędu Miasta Lublin i partnerzy społeczni.

 

Projekt "com.unity.lab: Liznońska Strategia Rozwoju Lokalnego dla Sąsiedztw lub Obszarów Priorytetowych Interwencji: zintegrowany zestaw narzędzi" realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Programu Urbact III.

 

Logo Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Logo programu URBACT