W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szukasz planu na niedzielę? Wybierz sentymentalny spacer ulicą Zamojską!

Szukasz planu na niedzielę? Wybierz sentymentalny spacer ulicą Zamojską!
20.05.202112:38

Spotykamy się w niedzielę, 23 maja 2021r. o 13:00 na skwerze im. ks. A. Zawistowskiego (obok Salonu fryzjerskiego Syrena) przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 4.

Przez około dwie godziny wspólnie będziemy odkrywać ciekawe miejsca związane z okolicą. Spacer poprowadzą twórczynie Mapy Sentymentalnej: Agnieszka Duda-Jastrzębska i Marta Nazaruk-Napora oraz, gościnnie, lubelski przewodnik inspiracji - Łukasz Fiuta. Zapraszamy! Po spacerze czeka was niespodzianka!

P.S. Zabierz ze sobą maseczkę.

Mapa Sentymentalna ul. Zamojskiej i okolic to wyjątkowy produkt projektu "com.unity.lab" realizowanego w partnerstwie z Lizboną, Aalborgiem, Bari, Sofią, Metropolią Lille, Ostrawą i Hagą. W ramach projektu działania koncentrowały się na bezpośredniej okolicy ul. Zamojskiej - obecnie trwa cykl wydarzeń kończących projekt pod nazwą "Zamojska Kwitnie". 

Projekt "com.unity.lab" realizowany jest dzięki środkom Programu URBACT III.